Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті з метою попередження аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, та через погіршення погодних умов, зменшення світлового часу доби, початку осінніх канікул проводить з 22 жовтня по 12 листопада комплекс профілактичних заходів аварійності на пасажирському автомобільному транспорті "Перевізник зима – 2012". Відтак посилено державний контроль за додержанням вимог законодавства про автомобільний транспорті в частині безпеки перевезень.

Миллион без сдачи: как зарабатывают на нелегальных таксистах

Спільні мобільні групи, до складу яких увійшли працівники Укртрансінспекції, Державтоінспекції, ДСБЕЗ МВС України, в першу чергу проводять перевірки у регіонах, місцях, де були скоєнні дорожньо-транспортні пригоди та зафіксована найбільша кількість порушень перевізниками вимог законодавства про автомобільний транспорт.

Автоперевозчики массово обновляют транспорт

Під час здійснення державного контролю, нагляду за безпекою автоперевезень, а також перевірок додержання пасажирськими автомобільними перевізниками вимог ліцензійних умов, особливу увагу інспектори приділяють: обов’язковому передрейсовому медичному огляду водіїв та передрейсовому технічному огляду автобусів, дотриманню вимог щодо робочого часу та часу відпочинку водіїв автобусів, дотриманню вимог стосовно забезпечення безпеки при виконанні перевезень організованих груп дітей, технічного стану автобусів, особливо тих, що експлуатуються у гірській місцевості тощо.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: транспорт зима автоперевозчики социум
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 513