Перелік автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення оптимізовано. Відповідну постанову № 301 Кабінету Міністрів України "Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування державного значення" за поданням віце-прем’єр-міністра України – Міністра інфраструктури Бориса Колеснікова ухвалено на засіданні Уряду 18 квітня, повідомили у прес-службі.

Что заставляет украинских таксистов демпинговать?

Згідно з цією постановою існуюча опорна мережа українських автомобільних доріг загального користування державного значення як і раніше розподіляється на чотири рівні: міжнародні; національні; регіональні та територіальні автомобільні дороги. Мережа доріг місцевого значення включає обласні та районні автошляхи. Утім вже з 1 січня 2013 року загальна протяжність автомобільних доріг державного значення збільшується з 21,2 тис. км до 51,7 тис. км, а місцевого зменшується з 148,4 тис. км до 117,9 тис. км. Тобто окремі дороги місцевого значення отримали інший рівень.

За сутки в Киеве произошло 180 ДТП

При новому розподілі доріг враховувалися особливості розвитку кожного регіону та характеристики й напрямки транспортних потоків, які забезпечують життєдіяльність населення та транзитні перевезення. На переконання фахівців, зміни у переліку доріг сприятимуть покращенню умов розвитку та функціонування автошляхів загального користування відповідно до їх значимості для держави. Крім того, створюються передумови для вдосконалення системи управління опорною мережею доріг України

Теги: дороги проезд трасса
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1201