У транспортно-дорожньому комплексі України розпочато підготовку до роботи в осінньо-зимовий період. Про це повідомив сьогодні, 5 липня, директор Департаменту безпеки Мінінфраструктури Юрій Гержод під час відеоконференції на тему: "Підготовка залізничного транспорту до зимового періоду", що відбулася в Кабінеті Міністрів України.

До 2018 року в Україні побудують 2,2 тис. км доріг

Як повідомив Юрій Гержод, до 1 жовтня буде завершена підготовка до роботи взимку об’єктів житлово-комунального та соціального призначення. До цього ж часу має бути створено резерв необхідної кількості палива для роботи відомчих котелень, в першу чергу тих, що обслуговують житлові та соціально-побутові об’єкти. Виробничі будинки та споруди будуть готові до експлуатації в холодних умовах до 15 жовтня.

Загалом же підприємства галузі транспорту та дорожнього комплексу завершать підготовку до роботи в осінньо-зимовий період до середини листопада . "До 15 листопада будуть завершені всі роботи, зокрема, найголовніші для транспорту – готовність рухомого складу та інфраструктури", - сказав Юрій Гержод. Крім того, транспортники проконтролюють забезпечення дотримання в зимових умовах температурних режимів на робочих місцях у виробничих та службових приміщеннях, відомчих житлових будинках, гуртожитках, учбових, дитячих та лікувальних закладах.

Для попередження та ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій також будуть розроблені попереджувальні заходи: вони будуть спрямовані на запобігання і ліквідацію наслідків інтенсивного танення снігів, дощових паводків та повеней, пожеж тощо. Як зауважив заступник генерального директора Укрзалізниці Сергій Болоболін, підготовка залізничної галузі до роботи взимку стартувала 1 липня. "Минулого року нам вдалося забезпечити стабільну роботу залізничного транспорту в зимових умовах. Усі недоліки, які були виявлені, ми проаналізували та на основі цього склали комплекс заходів по забезпеченню роботи господарства та кадрів на 2012-2013 роки, - сказав Сергій Болоболін. – Тож упевнений, що та підготовка, яку ми розпочинаємо, дозволить нам відпрацювати стабільно і наступну зиму й забезпечити перевезення як пасажирів, так і вантажів".

Серед заходів, спрямованих на забезпечення якісної та ефективної роботи в зимові місяці, підготовка котельних приміщень, колій, стрілочних переводів. До кінця осені також буде завершено поточний ремонт та утеплено адміністративні і службові приміщення, проведено ремонт покрівлі. Перевірять залізничники і опалювальну, вентиляційні, системи тепло- й водопостачання, здійснять ремонт компресорів, снігоочисної та снігоприбиральної техніки, пристроїв пневматичної обдувки стрілок. До холодів для працівників залізниці буде закуплено спецвзуття й спецодяг.

Росіяни та французи розробляють спільний "панцерник"

Як зауважили учасники відеоконференції, підготовка розпочата та ведеться у відповідності до графіків, а про те, як галузь впорається із перевезеннями в цьогорічний зимовий період, засвідчить весна. Нагадаємо, відеоконференції, що проводяться в Кабінеті Міністрів України, спрямовані на роз’яснення та обговорення пріоритетів урядової політики, цілей і змісту соціально-економічних реформ. До обговорення також були залучені представники органів влади і громадськості Одеської, Харківської та Дніпропетровської областей.

Теги: транспорт подготовка к зиме
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1190
Загрузка...
Загрузка...