У рамках Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року українські аеропорти, включаючи регіональні, будуть повністю модернізовані. Про це повідомив сьогодні, 28 листопада, Віце-прем’єр-міністр України - Міністр інфраструктури Борис Колесніков під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України.

Правительство не знает, что делать с новыми аэропортами

"За два роки ми завершимо аеродромні комплекси в усіх містах-мільйонниках України: у Києві, Харкові, Донецьку вже в рамках підготовки до Євро-2012 вони були збудовані", - сказав Борис Колесніков.

Презентуючи Державну цільову програму Борис Колесніков коротко проінформував про основні напрямки розвитку аеропортів на наступні роки.

"Наступного року ми починаємо роботи в Одесі та Дніпропетровську. Ми розпочинаємо будівництво нової-злітно-посадкової смуги в Одеському аеропорту, де приватний інвестор зобов’язується побудувати термінал. Головне, що досягнуто повного розуміння з боку інвестора", - зазначив він.

Щодо Луганська, то тут стоїть завдання модернізації перону та злітно-посадкової смуги. "Зараз ми починаємо проектування, після цього – реконструкцію", - повідомив Віце-прем’єр-міністр України.

Найбільш цікавим аеропортом для інвесторів, на думку Бориса Колеснікова, є аеропорт Севастополя (Бельбек). "До території західного Криму сюди набагато зручніше буде дістатися – порівняно, наприклад, з аеропортом Сімферополя", - сказав Борис Колесніков.

А от аеропорт у Сімферополі потенційно може стати другим аеропортом в Україні та конкурувати з Донецьком, незважаючи на свою сезонність.

"Тут потрібно збудувати нову злітно-посадкову смугу та новий перонний комплекс", - розповів Віце-прем’єр.

У "Жулянах" у найближчих планах – модернізація перону. Щодо Запоріжжя, то тут, на переконання Бориса Колеснікова, стан злітно-посадкової смуги просто жахливий – вона потребує негайної модернізації. Так само повна модернізація необхідна аеропортам Кривого Рогу, Чернівців та Івано-Франківська.

"Для розвитку курорту Івано-Франківщини наша допомога буде заключатися у повній модернізації аеродромного комплексу". – сказав він. Великі перспективи саме в якості вантажного аеропорту мають Черкаси.

Аэропорт "Борисполь" упростил процедуру досмотра транзитного багажа

"Ми ставимо глобальні завдання до 2023 року – проте ці терміни по окремих аеропортах можуть бути скорочені вже до 2014-2015 року", - сказав Борис Колесніков.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: украина экономика транспорт модернизация аэропорты
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1473