Використання тахографів для внутрішніх перевізників може стати обов’язковим. Про це повідомляє пресс-служба Держпідприємництва.

В Украине будут готовить водителей коммерческого автотранспорта

Держпідприємництво України погодило проект наказу Мінінфраструктури України "Про внесення змін до Інструкції з використання контрольних пристроїв (тахографів) на автомобільному транспорті".

Передбачається, що дія положень Інструкції поширюватиметься на суб’єктів господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів і вантажів як у внутрішньому так і у міжнародному сполученні (крім таксі).

За результатами прийняття запропонованих змін передбачається зробити обов’язковим використання контрольних пристроїв на відповідних транспортних засобах та деталізувати процедуру контролю відповідності тахографів установленим вимогам.

Розробники пояснюють, що встановлення єдиних правил використання тахографів на автомобільному транспорті дозволить об’єктивно контролювати параметри руху, режим праці та відпочинку водіїв.

Тахографи мають бути встановлені в кожному автобусі

Це в свою чергу, позитивно вплине на підвищення рівня безпеки руху на дорозі. Прийняття даного акту гармонізує транспортне законодавство України із законодавством ЄС.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: транспорт перевозчики тахограф
Источник: Обозреватель Просмотров: 2284