Після скасування українською авіакомпанією "АероСвіт" рейсів між угорською та українською столицями угорська авіакомпанія авіакомпанія Wizz Air відкриває нові рейси за маршрутом Будапешт-Київ.

ТОП-10 лоукост направлений из Украины

Про це повідомив керівник департаменту комунікації авіакомпанії Wizz Air Данієль де Карвальо.

"Багато пасажирів "АероСвіту" цікавляться низькими цінами Wizz Air. Щоб задовольнити зростаючі потреби, з 10 лютого по 14 березня ми запроваджуємо систематичні рейси потижневого циклу. З 14 березня пасажири у будь-який день тижня зможуть за низькими цінами Wizz Air летіти з Будапешта до Києва", – сказав він.

Як зазначається на сайті авіакомпанії, до 9 лютого літаки Wizz Air між Будапештом і Києвом літатимуть по понеділках, середах, п'ятницях; з 10 до 27 лютого –по понеділках, середах, п'ятницях, неділях; з 28 лютого до 13 березня – по понеділках, середах, четвергах, п'ятницях і неділях, а з 14 березня – щодня.

Вторую полосу в Жулянах начнут строить в 2014 году

Нагадаємо, авіакомпанія "АероСвіт" 5-8 січня змушена була скасувати низку рейсів через призупинення обслуговування в деяких аеропортах, зокрема у Варшаві, Стокгольмі, Копенгагені, Тель-Авіві. Зупинка літаків компанії у зазначених пунктах, у свою чергу, обмежила можливості "АероСвіту" в забезпеченні своєчасного виконання рейсів в інших напрямах. Ситуацією з "АероСвітом" вже зацікавились в уряді.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: киев авиа рейсы wizz air будапешт
Источник: tvi.ua Просмотров: 1530
Загрузка...
Загрузка...