Американські споживачі хочуть вживати тільки найкраще м’ясо. Тому наразі не купують яловичини. Блокаду організували після скандалу, коли журналісти дізналися, що деякі постачальники свій продукт обробляють розчином аміаку.

Американські постачальники м’яса втрачають гроші. В країні майже не купують яловичину. Причина - так званий «рожевий слиз». Минулого тижня там вибухнув справжній скандал, коли постачальників звинуватили у обробці продукту розчином аміаку. Продавці виправдовуються, таку процедуру проводили тільки для текстурованого м’яса, яке використовують переважно для виготовлення гамбургерів. Це роблять для того, аби знешкодити бактерії, які можуть жити у продукції. Фермери запевняють: скандал спалахнув через непорозуміння. І тепер страждають прості люди.

Сем Браунбек, губернатор Канзасу: «Коли стався цей галас, одразу триста людей втратили роботу тільки в Канзасі. Бучу підняли навколо продукту високої якості, який без проблем вся держава вживала двадцять років поспіль. Я дуже сподіваюся, що американський народ задумається та припинить цькувати ні в чому не винних людей, та ще й ні за що».

Заклики посадовців очікуваного ефекту поки що не дали. Переважно всі мережі супермаркетів вже відмовилися викладати на власні прилавки британську Яловичину. Кажуть: товар знову почнуть реалізовувати, коли скандал із «рожевим слизом» вирішиться.

Антоніна Шешеня. Телеканал UBR.  

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 633