Озимі культури  - у доброму стані. Пагони зійшли на площі понад 7 мільйонів гектарів. А це 92 % від усього, що засіяно. Розріджених та слабких тільки 8 %. У Мінагропроді  звітують: цьогоріч для вегетації озимини досить сприятлива погода. Вона ліпша за торішню. Бо досить тепла. Водночас вологи – достатньо. Щоправда, не без ложки дьогтю. На Луганщині та у Запорізькій області дощило замало. Опадів у жовтні випало лише 7-20 %  від норми.  Отже, жодних прогнозів про майбутній врожай експерти поки що не дають.  Нагадаємо, торік озимі через люті морози довелося пересівати.  Селяни це робили переважно за рахунок кукурудзи.

Читайте також : Украинские аграрии засеяли 87% озимой пшеницы

Марія Колесник, аналітик аграрного ринку : " Як саме буде вести себе погода в грудні місяці, то це буде достатньо вагомо, бо якщо буде теплий грудень, то у випадку різкого похолодання навіть короткотривалого, можлива загибель певної частини озимини".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: минагрополитики озимые агро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1950