Французьким фермерам президент країни Ніколя Саркозі знову пообіцяв підтримку. У рамках своєї передвиборної кампанії він відкрив сільськогосподарський салон у Парижі. Саркозі скористався нагодою розповісти про плани розвитку аграрного сектору в країні.

Ніколя Саркозі, президент Франції: «Я хочу сказати фермерам, що ми, безумовно, продовжимо розвивати та підтримувати сільськогосподарський сектор. Фермер – це також підприємець. І він має право виставляти свою продукцію на світових ринках, і бути конкурентоспроможним. Фермери – не просто садівники, які обробляють землю, вони, у першу чергу, виробники».

Працівники аграрного сектору Франції підтримували Саркозі і в 2007-му році. Статистика свідчить: фермери становлять до 20% громадян, які мають право голосувати. Більшість із них і досі підтримують чинного президента.

П’єр Інхамундо, фермер:  «Я перестав вірити у діда Мороза, коли мені було три роки. У тридцять я припинив вірити політикам. Але зараз, коли мені п’ятдесят, я передумав. Я вірю чинному главі держави. Він не обіцяє підняти мені зарплату вдвічі. А потім не робить цього. Він пропонує підтримку, сприяння реалізації нашої продукції на ринку. А це більш важливо».

Активність Ніколя Саркозі і справді грає йому на руку. Від початку передвиборної кампанії рейтинг чинного президента Франції зріс. Іще на початку січня всього 40% французів підтримували його. Нині, таких виборців на 15% більше.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 728