Молодь не помічає, а пенсіонери перерозподіляють місячні бюджети. Хліб дорожчає. Зокрема - у Вінниці. Місцеві пекарі кивають на дорогі енергоносії, а чиновники - на помилкову ліквідацію державної цінової інспекції.

Ароматний, свіжий, але вже дорожчий на 20-40 копійок. Попри численні передвиборчі обіцянки політиків, що "продукт №1" буде вічно доступним, цінники на нього таки змінюються. Стартувала тенденція на Донеччині ,тепер і Вінниці дісталася. Тутешні продавчині кажуть: якщо молодь на таке не зважає, то пенсіонерам доведеться сутужно. Купуватимуть уже не половинку хлібини, а чверть у день.  

Читайте також : Оснований для повышения цен на социальные сорта хлеба нет, - Азаров

 "Як тисяча пенсія, то як жити за все треба заплатити, а ще щось треба їсти".

 "Я дуже не задоволена. Але я завжди в цьому кіоску беру, ось тут,  приватному, от там теж на 20-25% булочки особливо. Повинна бути дотація на хліб, і люди не повинні відчувати це. Бо саме необхідне це хліб".

Окремі вінничани зі змінами ще не змирилися. Дивляться на цінники і власним очам не вірять.

Мінагропрод: Хліб - не подорожчає

 "Не може бути,хліба врожай не поганий. Чи це так, може якась була комерція перед виборами. Може агітація".

Місцевих чиновників нові цінники теж дивують. Звітують, мовляв, хлібороби регіону зібрали понад 3,5 мільйона тонн зерна. Цього більш ніж достатньо.

Микола Джига, голова Вінницької ОДА : " Якщо в Вінницький області хліб дорожчає, то це штучно зроблено. Не повинен, не має підстав об’єктивних, економічних, для того, щоб хліб був дорожчий. Будемо розбиратися. Помилка нашої держави в тому, що ліквідована цінова інспекція. Яка відслідковувала ціни. І відповідно реагувала".

Корисно знати : Москва может остаться без хлеба

 Пекарі пояснюють  - не в зерні справа.  Бо тільки ростуть у ціні бензин, електроенергія та газ - складові хлібовиробництва. Їх дешевих з Агрофону не видають.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена хлеб агро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1341