Українських яблук на полицях магазинів буде достатньо. Садівники Вінниччини радіють. Кажуть, вродили яблуні цьогоріч гарно. У старих садах із гектара збирали до сорока тонн. Молоді насадження дали майже вдвічі кращі результати. Площі фермери щороку збільшують. Навіть попри великі витрати. Бо інвестиції в гектар саду становлять у середньому від 20 до 40 тисяч євро. Усе залежить від способу вирощування.

Микола Неїлик, начальник управління агропромислового розвитку Вінницької обл..: «Якщо в порівнюванні з минулим роком, то іде продукція вирощування садо-огородної продукції з нарощуванням. Тобто якщо ми в минулий рік у сільгосппідприємствах отримували 98 тисяч, то в цьому році 106 тисяч. Але основна і болюча проблема, це те що зберігання.»

Приміром, у цьому господарстві яблука можуть зберігати до двох років. Плоди поміщають у холодильні камери, із яких потім викачують кисень. Тож фрукти не псуються. Господарі кажуть: якщо працювати за такою технологією – продавати яблука зможуть протягом року.

Андрій Багрій, директор сільгосппідприємства: «Наші люди знають, що наше яблуко краще з точки зору екології. Крім того, пестицид на загрузка на га землі в Україні чи не найменший в Європі. Тому це говорить саме за себе про якість. Наші яблука вже є конкурентом. І не секрет, що деякі наші яблука навіть при тому, що вони продаються дорожче ніж польські яблука, конкретно, але продаються краще.»

Зараз, у середньому, кілограм яблук фермери продають за 4-5 гривень. На оптових ринках плоди коштують майже 7 гривень. Тобто в супермаркетах будуть іще трохи дорожчі. При цьому, до новорічних свят суттєво вартість не зросте, прогнозують експерти. Тоді як наприкінці минулого року роздрібна ціна на ці фрукти становила понад 12 гривень.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 613