Цьогоріч озимини під урожай 2013-го аграрії сіятимуть більше. Площі зростуть на 100 тисяч гектарів, порівняно із минулим роком. Тобто до 8,5 мільйонів гектарів.  Про це повідомили в Мінагропроді. Тамтешні фахівці рекомендують проводити роботи ще упродовж 10 днів. Бо погода має бути сприятливою. Зараз озиминою вже засіяно  понад 90 процентів від прогнозованих площ. Посіви  - у хорошому та задовільному стані. Не скаржаться сільгоспвиробники поки й на схожість. Нагадаємо, раніше у профільному відомстві казали, що загалом під озимі культури відведуть понад 9 мільйонів гектарів. Це з урахуванням ріпаку.

Читайте також: Цена на хлебобулочные изделия расти не будет - Минагропрод

Микола Присяжнюк, міністр аграрної політики та продовольства України : " У порівнянні з минулим роком ми задоволені станом озимих. Звичайно, важливе питання. Схожість нормальна, результати – чудові. Зрозуміло, що ми в певній мірі відстаємо по рекомендованим посівам, це Крим, Південь Одеси, але враховуючи погодній стан термін посівної ми ще й добавили".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: аграрии озимые агро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1223