У Дубенському районі Рівненської області резерви для поповнення місцевого бюджету знайшли у земельних паях. Гроші стали перераховувати власники наділів та господарських дворів, які раніше нічого не сплачували до місцевої скарбниці. 

Данило Корилкевич, голова Дубенської райдержадміністрації: «Ми створили комісію, яка контролює, позаключали угоди з тими власниками, які викупили ці приміщення, і начали поступати кошти. Таких коштів поступило в нас в бюджет більше – проти 10-го року- більше як 2,5 млн.грн.».

За пайові кошти у селі проклали нові дороги і поставити склопакети у школі. Відремонтували приміщення пошти. А також купити у бібліотеку  комп’ютери та підключити їх до Інтернету.

Віктор Білоус, голова села Рачин: «Саме більше землі, яка находиться в оренді – вона є за межами населеного пункту. З цими орендаторами заключає договір адміністрація. Те, що було вчасно заключено, це є результатом надходжень до сільської ради, які – я вже говорив – збільшилися в 5-6 раз».

Минулого року, тільки районний бюджет Дубна отримав понад мільйон гривень у вигляді податків та зборів. За словами керівника Рівненської облдержадміністрації Василя Берташа, надходження до зведеного бюджету області за підсумками 2011 року зростуть у півтора разу.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1530