Василь – вирощує овочі майже 30 років. Обробляє  понад півтори тисячі квадратних метрів землі. Це в теплиці. Зараз у його господарстві сіють редис. Кажуть, працювати почали на 2 тижні пізніше. Бо дуже холодно було. Землю приморозило навіть у парниках. Де має бути від 6 градусів тепла. Щоб співвітчизники навесні наїлися вітамінів –  фермер залучає до роботи родичів та сусідів.

Ангеліна Гіді, дружина фермера: «Целый день наклоняться надо, так что устаёт человек и холодно, и руки замёрзнут.»

Купити ранній редис споживачі зможуть уже на початку квітня. Коштуватиме пучок 5 гривень, кажуть господарі. Як і торік. Ось тільки додають: якщо втрутяться посередники – вартість зросте втричі.

Василь Гіді, фермер: «Ми обычно собираем с одного квадратного метра около 8-9 до 10 пучков редиски. За редиской обычно приходят перекупщики, увозят в Тернополь, Ивано-Франковск, во Львов» Вартість закарпатської горОдини залежить і від привозних товарів. Зараз овочевого краму з Європи на прилавках – не бракує.

Олександр  Балог, фермер: «Это цена так – если много привезут через границу, тогда не будет такая цена. Если закроют границу, то больше будет цена»

Загалом по Україні, ранні овочі будуть доступні. Приміром, бульбу або молоду капусту продаватимуть не дорожче ніж 10-12 гривень. А потім ціни впадуть. Деякі експерти кажуть, що навіть до 3-х гривень за кілограм. Бо городини минулого врожаю дуже багато. І правитимуть за неї копійки. Отже «золоту» першу продукцію просто ніхто не купить.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1482