Борщ узимку українцям буде по кишені. Городина – не дорожчатиме.  Бо овочів зберемо – чимало. Майже 9 мільйонів тонн. А з’їдаємо 7. Принаймні так кажуть у Мінагропроді. Тож кіло моркви коштуватиме від 2 до 2 із половиною гривень. Цибуля -  від 80 копійок до гривні.

ВІДЕО: Чорнобильці їли під Кабміном сиру картоплю

Картоплі у державі виростили втричі більше, ніж їмо, тож ціни також залишаться стабільні. Якщо ранні морози не вдарять, коштуватиме бульба 1,50-1,80 за кілограм. У листопаді має знизитися вартість капусти - приблизно на  20 копійок. Зараз на оптових ринках за кілограм правлять до 2-х гривень. А ось червонокачанна - вдвічі дорожча.

Дивіться також:Фермерам не дають збувати свою продукцію у школах

Ігор Стрелюк, аналітик аграрного ринку: "Ми маємо вже дуже низькі ціни, історія минулого року повторюється, але на сьогодні трохи краще для виробників. Тобто якщо торік в цей період на капусту та цибулю ціна була 40 копійок, сьогодні це 70-80 копійок, капуста 1-1,30. Як мінімум до нового року приводів для здороження немає".

ВІДЕО: Картопля під Кабміном по 70 копійок

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: овощи картошка агро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1770