В Азії підприємливі любителі посидіти з вУдкою роблять бізнес на... забобонах. Вони продають рибу, яка нібито приносить удачу. Це - Арована, яка має блискучу луску та довгі вуса. Зовні схожа на дракона - символ добробуту та процвітання у Китаї. Бізнес-вумен Леонг Пінг придбала таку за 3 тисячі доларів. Каже: з тих пір неприємності як рукою зняло.

Леонг Пінг, бізнесмен: «Ви можете в це не вірити, але щойно я купила рибу, мій бізнес пішов угору. Мені вдається оминати труднощі і справа приносить чималі прибутки.» 

Охочих упіймати Аровану у важкі кризові часи виявилося чимало. І це попри те, що ціна на живий талісман сягає 15 тисяч доларів - в залежності від його якості та вигляду. 20 000 рибин приносить власникові близько 7,5 мільйонів доларів за рік.

Майкл Лю, директор компанії з розведення арови: «Попит на аровану дуже великий. Однак, наш ринок орієнтується виключно на азійських споживачів. Рибу купують вихідці з трьох країн - Малайзії, Сінгапуру та Індонезії.» 

Арована - одна з найстародавніших риб на землі. Вона з'явилася 150 мільйонів років тому. Середня тривалість життя особини - 30 років.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 500