Товстополиби та білий амур. Відтепер цією рибою поповнили й Дніпровське водосховище. Це  лише перша партія - шість тонн. До кінця року планують випустити близько 300 тонн мальків.

Олександр Бутов, еколог: "Зарыбление дает возможность не только увеличит репродуктивность, но и улучшить качество питьевой воды. На что сейчас обращают много внимание. Потому что развитие сине-зеленых водорослей ведет к ухудшению воды в Днепре"

Якість води поки що не найкраща, кажуть фахівці. Бо у річку стічні води скидають майже 40 промислових підприємств.

Олександр Вілкул, голова Дніпропетровської ОДА:  "Были убраны сбросы на Кольской. Это Приднепровск. И целый жилмассив города вздохнул спокойно. В этом году была проведена реконструкция южной станции аэрации в Днепропетровске.  Убраны полностью сбросы в реку Мокрая сура, которая впадает в Днепр"

Збільшуватимуть у Дніпрі і популяцію коропа, ляща та плотви. Цьогоріч зариблювали вітчизняні водойми ще й червонокнижними рибами. Приміром, у Київське водосховище запускали стерлядь. А також щуку та судакА. Загалом у 2011-му у води Дніпровського каскаду планують випустити близько восьми мільйонів мальків. Тож за декілька років, можливо,  споживатимемо  доморощену рибку. А імпортуватимемо лише ту, що в нас не вирощують.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 854