Кабмін знизив мінімальну ціну на цукор на внутрішньому ринку більше ніж на 15 %  - до майже чотирьох тисяч гривень за тонну без урахування ПДВ. Це майже на 900 гривень менше попереднього рівня. Разом з ПДВ мінімальна ціна на білий пісок складе маже 4900.

Цена на сахар может вырасти из-за высоких затрат на производство

Така вартість існуватиме доки обмеження у ціноутворенні на солодкий товар взагалі не скасують, запевнив міністр економічного розвитку та торгівлі Петро Порошенко, якому афілійовано належать деякі цукроварні в Україні. Відповідний законопроект урядовці вже зареєстрували в Верховній раді. Кажуть розглянути питання парламентарі повинні найближчим часом. У кабміні певні, встановлювати мінімальні ціни не потрібно, бо виробникам вигідніше продавати солодкий продукт дешевше.

Читайте також: В Украине подешевеет сахар

Петро Порошенко, міністр економічного розвитку та торгівлі : " Ми взагалі винесли пропозицію на верховну раду з тим, щоб скасувати регулювання мінімальної ціни, як такої, що не забезпечує поставлених завдань. Лише заганяє виробників в тінь, які сьогодні вимушені продавати по ціні нижче задекларованої і висять під дамоклевим мечем правоохоронців".  

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена сахар агро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1211