Підйом о 5-й ранку,  а далі - робочий день протяжністю двадцять годин. Павло Волинець – власник фермерського господарства під Києвом за таким графіком живе уже більше 10 років.

Фермер: «Добрий день, Єто мое скромное жілище.»

На своїх тридцяти гектарах чоловік вирощує  весь борщовий набір, а ще - огірки, перець, баклажани та яблука. Сам Павло Костянтинович веде управлінські справи.  Для порання по господарству найняв іще трьох помічників.

Петро Волинець, власник фермерського господарства: "Щоб создать робоче місце в селі треба трактор (сто тисяч) і найняти робітника - тридцять тисяч утримання."

Проте сподіватися на добрі врожаї з року в рік не доводиться.

Уляна Дрючкова, журналіст: «Сільське господарство – як гра в рулетку. Один рік ваша ферма може закінчити із рентабельністю у двісті відсотків, а то й навіть більше відсотків. В інший – нічого крім збитків ви не отримаєте.»

Петро Волинець, власник фермерського господарства: «2008 год первый был интересный. Консервные заводы отказались брать в производство огурец, 200 тонн продукции мы просто выбросили на мусорник.»

Минулого року у цьому господарстві мали  з’явитися теплиця та овочесховище. Але через падіння ціни на городину, грошей на добудову об'єктів не вистачило.   

Петро Волинець, власник фермерського господарства: «В мене була така мрія перейти на більш сучасне на зрошенні краплинному, на самому сучасному у світі, купив обладнання, все, і по сьогоднішній рік не дають ту воду. Не дають дозволу на воду. Я взагалі вважаю, що це не державний підхід.»

Зараз у фермерів період відпочинку. Є час ретельно продумати бізнес-план на наступний рік, пошукати дешевші добрива та поремонтувати техніку.   

Працівник фермера: «Це ж техніка, вона то ламається, бува й не ламається. По разному буває.»

Фермер каже, буде більше вирощувати нових салатних рослини, таких як рукола, шпинат і амарант.  Вони популярні у господинь. А ще, напевно, візьметься розводити кроликів.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 968