Ціни на попкорн у цьому році можуть різко вирости. Врожай одного з головних світових постачальників кукурудзи – Мексики – під загрозою. В країні небувала посуха. Цьогоріч врожай злакових скоротиться до рекордно низького рівня. У мексиканському штаті Нуево-Леон вже 10 років катастрофічно не вистачає води.  Тут воду для пиття та приготування їжі беруть з місцевих озер та річок.

Амелія Гонсалес, жителька штату Нуево-Леон: «Ось так ми і п’ємо. Люди хворіють і страждають на діарею, але це не важливо. Ми маємо хоч трохи води і це добре.» 

Через дефіцит вологи в цій місцевості вимерло майже все поголів'я худоби.  Уряд країни дав більше ста мільйонів доларів фермерам, врожай яких постраждав від негоди. Та це навряд чи покращить ситуацію. Експерти прогнозують, що експорт злаків  з Мексики скоротиться до рекордно низького рівня. На тридцять відсотків зменшиться і врожай бобових. Прогнози синоптиків на наступний рік також невтішні: посуха триватиме. А це значить, що наступними дефіцитними товарами будуть уже і мексиканський тютюн та кава.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 709