Українцям – менше м’яса.  Виробництво Яловичини скорочується. Цьогоріч на 6,5 %. До 39 тисяч тонн. Проти минулого року. Це – дані Держстатистики. Майже аналогічна тенденція зі свининою. Її виготовили на  понад 7 процентів менше, ніж торік. 125 тисяч тонн.

ФОТО: Как за рубежом производят кожу: страшная правда

Як наслідок – товар дорожчає. У жовтні ціни підскочили на 3-5 гривень за кілограм. У залежності від області. Аналітики пояснюють: зростає вартість кормів. Годувати тварин – дорого. Відтак, гуртова ціна яловичини сягає 47 гривень. Свинина – дешевша. Від 33-х за кілограм. Водночас найдорожча яловичина - у Севастополі. Найдешевша – на Львівщині.

Див. також: Українське м'ясо і молоко не поступаються європейським стандартам

Микола Верницький, аналітик аграрного ринку: "Теоретично ціни можуть зрости. Але розумієте, в нас ціни на м’ясну продукцію збиває імпорт. Бо продукція все одно більш дешева поступає. Таким чином, переробники вони фактично не дають підвищувати ціни виробникам продукції тваринництва".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: производство мясо агро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1326