М’ясо в Україні подорожчає . Це вже така новорічна традиція.  Торгівці почнуть змінювати розцінки приблизно за два тижні. Експерти припускають: кіло свинячої вирізки коштуватиме 75-85 гривень. Стегно буде  по 70. Це на базарах. У супермаркетах - від 60-шістдесяти гривень. Зараз у селян посередники скуповують свиней усього по 19 гривень за кілограм живої ваги. Натомість витрати на годівлю тварин зростають. Навесні тонна фуражного зерна коштувала майже 1600 гривень. Нині  за неї правлять, як мінімум, на 200, а то й 400 гривень більше.  

Дивіться також відео : В Україні подорожчає сало, у столиці аж до 50 гривень

Володимир Лапа, аналітик аграрного ринку : " Через подорожчання кормів собівартість може зрости на 10-15%. Підвищити ціни виробникам буде не просто, тому що є фактор купівельної спроможності. Якщо говорити про 25 грудня, або про 15 січня, то ми не очікуємо якоїсь драматичної динаміки цін. Максимум на що можна сподіватись споживачам, то це в межах 5% зростання цін".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена украина мясо подорожание
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1316