Світова криза сильно вдарила по колумбійським квіткарям. Європейці та американці почали економити - тож експорт квітів суттєво впав. Ринок Сполучених Штатів був головним для колумбійських продавців квітів. Туди збували сімдесять п'ять відсотків продукції, решта йшла до Росії. Аби уникнути збитків експортери шукають альтернативу. Вони планують завойовувати азіатські майданчики - Японію, Китай, Південну Корею.

Аугусто Солано, президент Спілки експортерів квітів: «Погана погода та економічна криза завдали нам суттєвих збитків. Ми орієнтувалися на розвинені країни, а там зараз проблеми із попитом на нашу продукцію та безробіття. Азіатські ринки поки що вирізняються своєю стабільністю.

У минулі роки до  Дня святого Валентина та Дня матері колумбійці вивозили за кордон більше ніж п'ять мільярдів продукції. Зараз очікують, що їхні продажі не перевищать і півмільярд. Колумбія - другий після Нідерландів світовий експортер квітів. Щорічний прибуток від продажу в країні сягає понад мільярд доларів. А це - три відсотки від загального експорту держави.  

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 592