Стікер "БЕЗ ГМО"  ліпити можна буде  лише на продукти,  у яких вміст генно-модифікованих організмів не перевищує 0,9%. Такий проект розробив Держспоживстандарт. Щоправда, виробникам обіцяють  дати півроку на виконання цих вимог. 

Так званою їжею Франкенштейна все ще завалені полиці українських магазинів. Харчі з вмістом генно-модифікованих організмів найчастіше продаються без відповідного маркування. І винні у цьому інколи виробників не самого продукту, а сировини, з якої він зроблений. Адже чимало вітчизняних фермерів без страху сіють генно-модифіковану сою, кукурудзу та пшеницю. Такі засіви стійкіші до морозів, їх не їдять шкідники, там не навіть бур’яни не ростуть.        

Олександр Вержиховський, експерт із питань якості й безпеки продукції АПК: «Разом із агрономом виїхали на поле. Задали питання йому, який сорт. Він каже:  а вам сорт нічого не скаже. Тому що тут по суті рання соя записана, а насправді тут, як вони кажуть, хитра соя». 

Та навіть якщо обман і відкриється, жорстких покарань наше законодавство все одно не передбачає.  Хоча, наприклад, у ЄС такого б фермера задавили б штрафами. 

Володимир Семенович, начальник українського дослідного центру: «Якщо виявили, що він посадив генетично модифіковану рослину, там штраф порядку 20 тисяч євро. Така ж відповідальність за те, якщо у харчовому продукті найдуть ГМО більше 0,9 відсотків, і виробник не промаркував такий харчовий продукт».

Лобісти генної інженерії кажуть: жодних причин для страху немає. Мовляв,  нові види з’являються завдяки прищепленню лише природних генів ДНК. Та й шкода від вживання ГМО не доведена. Але скептики попереджають - мутації можуть проявитися і через три покоління. Як було з  використання пестициду ДДТ.   

Микола Проданчук, директор Інституту екогігієни і токсикології: «І тільки на початку 60-х років було доведено, що цей пестицид  небезпечний для здоров’я. А сьогодні це один із дуже складних дуже небезпечних визнаних забруднювачів, з якими людство не може справитися уже 50 років». 

У Євросоюзі використовувати ГМО можна, якщо отримаєш купу дозволів і ставитимеш  відповідні позначки на продуктах харчування. В Україну теж хочуть зайти транснаціональні компанії, що займаються просуванням продукції генної інженерії. Але у нас поки навіть немає відповідної бази даних, офіційно не зареєстровано жодного ГМО. І коли це станеться - невідомо

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 795