"Згущоночку", "Сметанку" та "Маселко"  у магазинах покладуть на спеціальні полиці. Для молоковмісних продуктів. Це допоможе споживачам відрізнити товар із натуральної сировини від молочки, яка має штучні замінники. Законодавчо, "псевдо молочка" право на існування має. У ній може бути до 50 % рослинних жирів.  Раніше дозволяли 75. Утім граничну межу зменшили до норми, яка діє в ЄС і Росії. Інформацію на упаковці щодо наявності у продукті замінників молока, позначатимуть спеціальним шрифтом. 80 процентів від розміру найбільшого напису на  тарі. Це якщо Верховна Рада ухвалить відповідний законопроект. Нині він проходить перше читання.

Корисно знати : Базарне молоко якісніше, ніж в магазині

Василь Вінтоняк, аналітик аграрного ринку : " На внутрішньому ринку також молоко місткий продукт переважає зараз. Більше половини, я думаю навіть 65% це не зовсім продукція виготовлена по стандартам. Майже кожен виробник має своє ТУ з якого випускає певну продукцію. Я думаю, що попит на таку продукція впаде".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена молочные продукты агро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1367