Росіяни знову незадоволені українськими сирами. 15 партій  від трьох виробників – забракували. В експертних висновках написали, що продукт не відповідає вимогам їхнього Федерального закону. Між тим, із 15 жовтня сусіди обмежили постачання молочної продукції  ще одного вітчизняного підприємства. У ній знайшли кишкову паличку. Нагадаємо, "сирна війна" почалася ще у лютому. Утім, в середині жовтня компанії звітували, що змогли відновити поставки. І продали навіть більше ніж до впровадження заборони. Проте експортуємо сиру цьогоріч менше, ніж у 2011-му. Збитки виробників експерти оцінюють у понад 65 мільйонів доларів.

Читайте також: Россия забраковала 15 партий украинского сыра

Леонід Козаченко, президент української аграрної конфедерації : " Питання сирів і співпраці з Росією дуже заполітизоване питання. Ніякої економіки, ніякого бізнесу, на жаль, там є лише політика. Чим раніше ми модернізуємося і почнемо продавати продукцію на інші континенти – тим краще це буде для України. Але для цього треба досить великі кошти інвестиційні. Потрібно десь 1,5 мільярди доларів".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сыр росия агро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 696