Курятина в Україні у ціні не додасть. Як мінімум до Нового року. Тож по 18-20 гривень за кіло її можна буде купити на оптових ринках. А у роздріб кілограм обійдеться у, щонайбільше, 23 гривні. Принаймні так стверджують в асоціації птахівників України. Тамтешні фахівці пояснюють,  купівельна спроможність населення – низька. Однак, підвищення собівартості продукції – неминуче. Бо збільшуються розцінки на корми. Через ціни на зернові. Приміром, в Америці та Бразилії курятина вже подорожчала.

Читайте також: Цена на курятину будет стабильной еще минимум 4 месяца

Марія Колесник, аналітик аграрного ринку : " Будь-яке м'ясо воно зараз скрізь у світі починає дорожчати. Я думаю, що найближчим часом Україну це не буде стосуватися, але у середньостроковій перспективі, з огляду на те, що комбікорми в ціні зростають, відповідно, собівартість виробництва збільшується, то можливо і збільшення закупівельних цін".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: цена курятина агро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1905
Загрузка...
Загрузка...