Щороку українці платять за чай на 7-10% більше. У 2013-му тенденція збережеться, припускають експерти. Серед причин – неврожай у багатьох державах-виробниках. У Шрі-ЛанцІ, Кенії та Індії – посуха. А ще розцінки  в Україні залежатимуть від курсу валюти. Гривня  девальвує – напій дорожчатиме.  До слова, щороку ми споживаємо близько 22 тисяч тонн чаю. Менше пили лише у кризовий 2009-й рік. Нині у магазинах столиці ціни на 100-грамову пачку продукту стартують від 5 гривень. Утім, фахівці кажуть, що співвітчизники стають гурманами. Ті, у кого є гроші, на тонізуючому напої не економлять.

Корисно знати : Чай помогает мужчинам работать эффективнее

Микола Рудой, генеральний директор компанії, що продає чай: "Украинские граждане готовы тратить деньги на качественные продукты. Очень-очень не дорогой продукт не может быть качественным, минимальная стоимость, которая гарантирует, какое-то присутствие чая, это 400-500 грн. за кило чая"

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена подорожание чай агро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 903