Дніпровську затоку поповнили рибою. А саме – коропом, амуром та товстолобиком. Вони – травоїдні. Тож потрібні, аби очищувати річку від зайвої рослинності. Молодняку випустили біля 300 тисяч. Вирощували його на заводі, що на Херсонщині. Упродовж двох років. Зараз одна особина важить щонайменше 100 грамів. Тамтешні фахівці впевнені: у 2015 риба сягатиме десь  2,5 кілограмів.

ВІДЕО: У найкреативнішому акваріумі живе 5 000 золотих рибок

Валентина Грибанова, іхтіолог Херсондержрибоохорони: "Рыба очень упитанная, красивая, чистая, жизнестойкая, активная. В этом году мы все довольны. Рыба замечательная. Я думаю, что % ее отхода будет минимальный. Что она очень хорошо пополнит запасы низовья Днепра".

Юрій Кацагоров, в.о. начальника Херсондержрибоохорони: "Это основные виды рыб, которые приживаются в реке Днепр. Т.к. толстолобик был завезен из других стран, а карповые в небольшом % соотношение добавляются в природу, потому как по каким-то экологическим показателям не полностью может воспроизводиться в природной среде".

Це цікаво: Сад, город і акваріум: Японці поєднали це в одному пристрої (ВІДЕО)

Зариблення триватиме до початку листопада. За цей час у пониззя Дніпра та Дніпро-Бузький лиман випустять 2 мільйони екземплярів.  До слова,  на селекцію та відтворення водних біоресурсів у бюджеті цьогоріч передбачили 54 мільйони гривень. А це  втричі більше, ніж у 2011.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: рыба днепр агро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1433