І коротко про такі події та факти в галузі аграрного сектору: Обіцяних 20 млн гривень українським селянам досі не виділили. Чиновники ніяк не визначаться, наскільки вони можуть здешевити фермерам паливо-мастильні матеріали та добрива. Посівна не за горами. Тож днями прем'єр-міністр Микола Азаров доручив Міненерговугілля та Мінфіну знайти ресурс для зниження ціни пального хоча б на 10%. 

 ***

Гриби подорожчали майже вдвічі. Адже в піст попит зростає. Приміром кіло шампіньйонів у супермаркетах коштує 45-50 гривень. Для порівняння - до початку утримання вірян від скоромної їжі ціни були на рівні 25-30 гривень. На вартість такої продукції держава впливати не має права - кажуть в інспекції з контролю за цінами.

***

У Мінагрополітики сподіваються, що український сир поїде до Китаю та Африки. Як повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк, наразі у відомстві розвивають нові напрями експорту вітчизняного товару. Зокрема розглядають можливість поставок до Китаю, Сінгапуру, Марокко, Туреччини, Об’єднаних Арабських Еміратів, Лівії та Єгипту. Водночас відмовлятися від російського продовольчого ринку наша держава не збирається. 

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 786