Україна нагодує яйцями жителів 45 держав. До кінця року  експортуємо 650-700 мільйонів штук яєць.  На 2013-й за кордон планують продати вже 1,5 мільярда. Це разом із яєчними продуктами. Принаймні, так кажуть у союзі птахівників. Тамтешні фахівці стверджують: Україна посідає друге місце у світі, після Росії, із виробництва цього продукту. В Європі – із ним дефіцит.

ВІДЕО: У Європі - дефіцит яєць

Тож намагатимемося продавати туди. Бо зараз головні покупці  - країни Африки та Азії.  Українцям яєць теж вистачить. До слова, вони зараз дешевшають. За тиждень на 30-40 копійок. Відтак, за десяток у гуртовому продажі правлять до 7 гривень. У магазинах воно поки що дорожче.

Дивіться також: У Європі яйця у 4 рази дорожчі, ніж в Україні

Марія Колесник, аналітик аграрного ринку: "Звичайно, напередодні новорічних свят яйця підуть в гору, але це не той продукт, яким слід запасатися, бо він не довготривалого зберігання. В нас є сезонні збільшення або зменшення виробництва. Хоча собівартість яєць на тлі того, що нарощується цьогоріч виробництво, вона все одно зростає. Від комбікормів, тому говорити про якесь суттєве подальше зниження цін, я думаю, що не варто". 

Читайте: За неделю цены на яйца упали на 4-5%

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: экспорт яйца агро хозяйство
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1748