Україна поки що не буде обмежувати трейдерів та запроваджувати квоти на експорт зерна. З липня вже вивезли  10 мільйонів тонн. А загалом до наступного врожаю за кордон планують відправити 22 мільйони. Заявив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк. Для фермерів продавати зерно саме зараз вигідно, бо за кордоном на нього висока ціна. Та у відомстві запевнили - продовольча безпека головне для країни. Тож  пообіцяти, що не обмежуватимуть експорт - не можуть. Водночас, підстав для негайного закриття кордону для трейдерів у міністерстві не бачать.

Дивіться також : Заборони на експорт зерна не буде

Микола Присяжнюк, міністр аграрної політики та продовольства : " Ми кожних 15 днів зустрічаємось з зернотрейдерами, переглядаємо меморандум, обліковуємо внутрішні запаси, обліковуємо потенційний експорт. І я думаю, що поки що ми йдемо рівно і надіюсь що пройдемо без обмежень. Але продовольча безпека питання номер 1".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: пшеница агро експорт
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 712