Українські виробники м'ясо-молочної галузі зможуть сміливо вийти на європейський ринок. Якщо забажають пройти екосертифікацію.  Екологи кажуть: вони розробили нові високі вимоги до готової продукції і до самої технології виробництва, які фактично не поступаються європейським стандартам. Науковці вирішили, що оцінювати треба весь життєвий цикл продукту - від підбору сировини до утилізації тари.

Через заборону молочки і м'яса виробники рахують збитки

Наприклад, щоб на підприємствах застосовували енергозберігаючі технології, була обладнана система очистки води. Екологи також пропонують запровадити додаткові обмеження на вміст важких металів та використання харчових домішок.

Дивіться також: Курятина в Україні не дорожчатиме

Іван Салій, економіст: "Ці вимоги нові вони гармонізовані з європейськими вимогами и це такий, це така планка, це як на олімпійські ігри треба попасти перед цим треба пройти відбірковий тур, змагання. Так що це допоможе безумовно".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: мясо молоко конкуренция агро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1509