Де сало шкварчить, там людей кишить. Скоро ця приказка стане ще актуальнішою. Бо улюблений продукт українців подорожчав. У регіонах максимальні середні ціни зафіксовано на Львівщині - майже 29 гривень за кілограм, мінімальні - у Запорізькій області - близько 16-ти. Водночас на столичних ринках правлять аж по 50 гривень.

Дивіться: У скільки обійдеться українцям новорічний стіл 2013 року

Михайло Мигаль, покупець: "Торік сало було дешеве. Цього року сало йде на рівні м'яса. Просто аж дивно. Все-таки наш національний, стратегічний продукт. Відбулися вибори, витратили багато грошей ті, хто прийшов до влади. Очевидно, треба компенсувати все інше. А потім, мабуть, трошки бездарна  економічна політика. Знаєте, якби трохи мудріше робили, якби відповідно пільги...".

Продавці ж. навпаки, стверджують: за останній місяць сало подешевшало на 5-10 гривень.

Наталя Сміян, продавець: "Тому що у людей зарплати нема. Гроші людям не платять. Раніше люди брали, а зараз не беруть люди нічого. А це ж такий товар, що скоро псується, його ж за день треба продати. То воно й дешево віддається".

Дивіться також: Українське м'ясо і молоко не поступаються європейським стандартам

Кажуть: ціни зростуть хіба що за кілька днів до Нового року. Якщо підвищення провести раніше - ніхто не купуватиме, бо й зараз дорожнеча. Водночас експерти прогнозують, вартість збільшуватиметься із 20-го грудня. Але максимум на 15-20 відсотків. Платоспроможність населення дуже низька.

Єлизавета Святківська, експерт ринку: "Основними причинами подорожчання є передсвятковий попит, але те, що традиційно спостерігається в грудні - це трошки збільшується ціна закупівельна на живу худобу, тому відповідно це відображається і на готових продуктах".

Читайте: Украинцев будут кормить бразильским салом

Більшість сала в Україні виробляють селяни або дрібні фермери. Регулювати цей ринок складно, бо він дуже чутливий до попиту, кажуть фахівці. Вартість переважно визначають самі власники продукції. До того ж часто посередники роблять 15-20 відсотків націнки.

Марія Колесник, керівник аналітичного департаменту консалтингової агенції: "Економіка фактично не настільки суттєво впливає на кінцеву ціну.  Швидше впливає: десь там похитнувся курс гривні, і відповідно господар починає закладати якісь додаткові ризики. Тим більше напередодні Нового року вважається, що можна десь там підзаробити - свиню зарізали".

Читайте: В Украине зафиксирована самая высокая цена на сало и мясо |

Водночас більшість сала для промислової переробки Україна скуповує у Польщі, Німеччини та інших держав. Зараз воно коштує від 20 гривень за кілограм, але скоро теж може подорожчати. Бо в європейських країнах зростає вартість свинини.

 

Наталя Гризоглазова, Валерій Наумов. "Аграрний сектор". UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: мясо сало агро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1809