Аграрним розпискам  - бути. Відтепер сільгоспвиробники зможуть позичати гроші або, приміром, пальне, під заставу майбутнього врожаю.  Якщо недостатньо майна.  Відповідний закон ухвалила Верховна Рада.  Розписок буде два види. Перші – товарні. У них вказуватимуть зобов'Язання боржника здійснити поставку певної продукції в певний час і в певному обсязі. Ще будуть фінансові розписки. Згідно з якими позичальники беруть на себе обов'язок сплатити певні суму. Високопосадовці запевняють, що це ще один спосіб кредитування фермерів.  До речі, банки пропонують селянам гроші під  20-22 % річних. Тоді як у Європі ставки у чотири-п'ять разів нижчі.

Читайте також : Рада ввела аграрные расписки

Сергій Євтушенко, керівник інвестиційної компанії : "Ситуація з фінансами не погана лише в крупних компаніях. А 80% сектору це малі і дрібні, які мають ускладнений доступ до фінансування, до кредитів. Відповідно, вони не можуть дозволити собі якісну, хорошу техніку, і не можуть дозволити собі хороші технологію і достатню кількість  добрив".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сельхозпроизводители агро расписка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1222