Претензії Росії до українського сиру - обґрунтовані. Заявив міністр агрополітики та продовольства Микола Присяжнюк. За його словами, забраковані  молокопродукти  зараз перевіряють наші лабораторії.  Чиновник каже: українського сертифіката якості - замало за кордоном, у кожної країни - свої вимоги до молока.

Дивіться також: Через "сирну війну" виробники недорахувалися понад $46 млн

І додав: Україна теж часто повертає імпортний товар, тим же білорусам,  якщо він не відповідає нашим нормам. Нагадаємо, з четвертого жовтня Россільгоспнагляд  знову заборонив  імпорт  сиру, сухого молока, масла і м'яса  восьми українських підприємств.

Корисно знати: Лабораторії тестуватимуть сир для Москви

Микола Присяжнюк, міністр аграрної політики і продовольства : " Я переконаний, що всі претензії, які є, вони обґрунтовані, тому що вони чітко виписані. Вимоги та зауваження виписані. Сьогодні ці підприємства проводять профілактичні роботи для того, щоб ліквідувати ці зауваження і наступний приїзд інспекції, я впевнений, дасть свої позитивні результати".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: производство сыр агро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1657