Яблука в Україні - подорожчають. Щоправда, лише закордонні. Усе через девальвацію гривні. Кажуть аналітики АПК- Інформ: Овочі та фрукти. Уже зараз імпортери закладають у вартість товару всі ризики. Та бажають працювати із супермаркетами тільки на умовах відстрочки платежу. За кіло  просять 6,50-7 гривень. Відтак, вітчизняна продукція -  гарний конкурент. Бо має бути доступніша. Приміром, зараз на оптовому ринку в столиці за кілограм правлять від 2,50 до 6 гривень. Залежно від сорту. До слова, останніми роками імпорт яблук зменшувався. Утім, деякі фахівці припускали, що цьогоріч ситуація мала б змінитися.

Дивіться також : Зимові яблука подорожчали

Ігор Стрелюк, аналітик аграрного ринку :  "Якщо в минулому році імпорт був трохи більше 100 тисяч тонн – це самий мінімальний імпорт за останні 15 років, то на цей рік десь на 60% збільшиться. Тобто завезуть десь 160 тисяч тонн. Ніхто не знає, як збережеться наше яблуко, не дивлячись на те, що його є багато, як воно себе покаже в березні квітні місяці".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена импорт яблоки агро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1198