40 кілометрів на годину – знову повертаються. За новою редакцією правил дорожнього руху відтепер, помітивши на узбіччі автомобіль ДАІ з увімкнутим проблисковим маячком синього кольору, треба негайно скидати швидкість до 40-ка. І якщо у місті так загальмувати буде не складно, то на трасі зкинути швидкість зі 130-ти до 40 за короткий проміжок часу для любителів швидкості буде небезпечно. Тож їздіть повільніше, і дивіться уважніше - адже замість машини ДАІ на узбіччі може стояти інкасаторська  чи швидка – які теж мають сині маячки.
 

 
Відсутність черг – це реальність. ДАІ запровадила електронну лінію обслуговування громадян. Тепер щоб питання реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку, обміну посвідчень водія тощо можна заздалегідь узгодити з автоінспекцією, не відвідуючи реєстраційно-екзаменаційного підрозділу ДАІ. А відтак у водіїв з*явився шанс не стояти в черзі. Достатньо в заздалегідь обговорений час прийти у ДАІ та швидко вирішити всі справи. Поки що така новація запрацювала в Чернівецькій області, але сподіваємось, незабаром можливість швидкого обслуговування отримають водії всієї країни.
 

 
Відомо, що не помиляються той, хто нічого не робить. Але багатьох помилок можна уникнути, якщо знати, де вони виникають. Водієві треба пам*ятати, що смс-листування чи телефонна розмова найчастіше призводить до аварійних ситуацій. Також на безпеку впливають прояви агресії за кермом. Варто також користуватися автокріслами для дітей. Не на останньому місці залищається перевищення швидкості, особливо за поганих погодних умов. Не варто сідати за кермо стомленим і особливо в стані алкогольного сп*яніння. А ще треба тримати автомобіль у належному технічному стані.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 596