Організація Euro NCAP присудила новому Audi Q3 максимальну оцінку (п'ять зірок) за системи пасивної безпеки. Результати краш-тесту із захисту дорослих пасажирів під час фронтального, заднього і бокового ударів, а також у захисті пасажирів-дітей і пішоходів дозволили Audi Q3 зайняти місце в ряду найбезпечніших автомобілів у своєму класі.
Безпека пішоходів також стала однією з пріоритетних завдань для марки. Конструкція передньої частини кузова Audi Q3 була спеціально розроблена таким чином, щоб пом'якшити наслідки зіткнення, що в свою чергу позитивно вплинуло на результати краш-тесту моделі.
 

 
Довгий час Porsche вважався найрозкішнішим автомобільним брендом, але цього року компанії Lexus вдалося змістити німців із п'єдесталу. Японському автовиробникові вдалося обійти таких принципових конкурентів, як BMW, Mercedes-Benz і вищезгаданий Porsche. Бренд Lexus офіційно належить японському концерну Toyota Motor Корпорейшн. Останнім часом справи в компанії складаються не найкращим чином - продажі на території США неухильно падають, а березневий землетрус у Японії приніс відчутні збитки. Втім, тепер є всі підстави вважати, що перше місце у списку найбільш розкішних автомобільних брендів їх дочірньої компанії Lexus допоможе Toyotі відновити довіру в покупців.
 

 
Країна-автомузей. Куба, окрім усього іншого, славиться своїми автомобілями. Попри те, що в цій країні машин не виробляють! Річ у тім що на острові машини поділяються на 3 категорії – минуле представляють класичні американські авто 50-х років. Машини нової історії – переважно радянській автопром. І нарешті сучасність – це бюджетні сучасні автівки. Мати машину на Кубі – розкіш. Купувати їх дозволено лише ударникам виробництва і коштують вони дуже дорого. Тож машини передаються від батька сину, від діда онуку. Тож якщо хочете побачити та проїхатися на справжніх історичних раритетах – ласкаво просимо до Куби.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 539