Камери можна ховати. Рішенням Конституційного суду відеозйомку співробітників ДАІ оголошено поза законом. Тобто, це не означає, що вас заарештують, якщо будете знімати інспектора. Просто такий доказ не матиме жодної юридичної сили. Це ж торкнеться і даних із відеореєстратора. Для того щоб відеозапис мав силу в суді, водій повинен торимати спеціальний дозвіл від правоохоронних органів. Пересічному громадянинові це зробити нелегко.  

 
Боротьба з заторами по-українськи. Як зменшити кількість машин на дорозі? Безпрограшний варіант - збільшити вартість пального. Теперішні ціни на пальне посприяли тому, що автолюбителі почали більше економити. Хтось перейшов на дешевше пальне, а дехто взагалі пересів на громадський транспорт. Що ж стосується ціни на бензин то фахівці запевняють, що подальшого її зростання не передбачається, хоча і про зниження вартості пального говорити зарано.
 

 
Як машину пофарбують – так вона і поїде. Нещодавно проведене дослідження наштовхнуло на висновки, що автомобілі світлої кольорової гами більш економічні за автівки темних відтінків! Під час експерименту було проведено кілька тестів, що показали - машини темного кольору витрачають більше пального, щоб охолодити салон у спекотну погоду, адже вони з елементарних законів фізики вони нагріваються більше, тож і охолоджувати їх доводиться довше. У середньому різниця температур світлої та темної машини, що стояли поруч під сонцем, склала... 25 градусів за Цельсієм! Тож обираючи наступний автомобіль, враховуйте ще й кольорову економію.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 679