Прощавайте, «Жигулі»! Українська автомобільна корпорація, власник Запорізького заводу, заявила про припинення складання машин ВАЗ 21093 та ВАЗ 21099. Випуск цих машин тривав з 2003-го року, а з 2004-го збірку «Самари» було практично перенесено в Україну. Сам «АвтоВАЗ» водночас відмовився виготовляти ці старі та далеко не досконалі засоби пересування.
 

 
Україна на межі своєрідного коллапсу! Вкрай критичне становище виникло в столиці і, ймовірно, пошириться на всю країну. Виник страшенний дефіцит! Не здогадаєтесь, на яке авто. Черга бажаючих купити... Феррарі розтягнулася на півроку! Особливим попитом користуються чотиримісні моделі по 300 тисяч євро за штуку, яких саме і бракує на прилавках. На перше півріччя майбутнього року ці машини вже розпродано. Скільки ще охочих придбати італійську машину лишається незадоволеними, поки не відомо, проте підраховано, що пересічному киянину з зарплатнею у 2 з половиною тисячі гривень доведеться збирати гроші на таку автівку якихось там 100 років.
 

 
Електрифікація України – стартувала! Перший електромобіль зареєструвано в Івано-Франківську. 50-річний автолюбитель придбав новинку китайського автопрому і позбавився проблеми із пошуками ста гривень на бензин щоранку. Своє авто власник вже встиг прокачати, змінивши китайські деталі на аналогічні із жигулів! Машина заряджається за 6 годин і здатна проїхати сто двадцять кілометрів. Раніше володар електрокара вже користувався електромопедом, та електросамокатом.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 605