У разі виявлення правопорушення, інспектор ДАІ зобов`язаний зупинити Вас, та скласти адміністративний документ. Цей факт викликає у автовласників низку суперечностей. Мовляв, інспектор не може бути і слідчим, і суддею в одній особі. Але фахівці стверджують, що, штрафуючи, інспектор жодним чином не порушуює інструкцій.

Лев Каплан, віце-президент Федерації захисту прав водіїв: «Наложения административного штрафа в сфере безопасности дорожного движения имеет право любой сотрудник дорожно патрульной службы».

Якщо ви не підписали протоколу - позбавили себе можливості захищатися в суді. Але не дозволяйте оформлювати порушення іншим інспекторам, окрім того, який вас безпосередньо зупинив.

Андрій Шимко, адвокат Асоціації захисту прав автомобілістів: «Не может субъект который не останавливал подходить к водителю и каким-то образом привлекать его, начинать процесс привлечения его к административной ответственности поскольку это противоречит инструкциям».

А якщо протокол виписав один інспектор, а постанову про адмінвідповідальність інший - такий документ підлягає оскарженню. На це у вас є 10 діб.  

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 746