Британські журналісти вирішили «на практиці» перевірити, чи можна вижити в машині після зіткнення на шаленій швидкості. «Жертвою» став хетчбек Ford Focus, оскільки ця модель дуже популярна в Європі. Машину вирішили спрямувати в бетонну стіну на швидкості 192 кілометри на годину - таким чином організатори намагалися відтворити зіткнення двох автівок на граничній для Фокуса швидкості.
Результат краш-тесту можна одразу робити соціальною рекламою, адже коментарів він не потребує. При цьому офіційні фронтальні краш-тести за методикою Euro NCAP проводяться на швидкості 64 кілометри на годину! При цьому Focus другого покоління на тестах у Європі отримав найкращі в своєму класі оцінки.
 

 
Панорамне лобове скло - одна з найпопулярніших опцій у тридверного хетчбека Opel Astra GTC попереднього покоління, буде доступною і на новій версії. У списку додаткового устаткування  європейських дилерів Opel цей пункт з*явиться за ціною тисяча двісті євро.
У комплекті з таким склом іде спеціальна сонцезахисна шторка, що висувається із залізної частини даху. Нова версія «Астри» отримає також систему «стоп-старт», яка глушить двигун при зупинці.
 

 
Україна - локомотив світової економіки. Не встиг щойно придбаний ексклюзивний Пагані Дзонда F Родстер відчути під колесами наш асфальт, а вже зареєстровано замовлення на ще більш рідкісну модель цієї марки – трековий Zonda R. Загалом їх у світі буде всього 15 екземплярів. Те, що в нашій країні нема жодного треку, який би відповідав вимогам такої машини, майбутнього власника не лякає. Зонда R здатен розганятися до сотні кілометрів на годину за 2 цілих 7 сесятих секунди, а максимальна швидкість боліда - 350 кілометрів на годину. Коштує ця ракета на колесах 2 мільйони доларів. Минулого року авто стало світовим рекордсменом «північної петлі» Нюрбургрингу, яку подолало за 6 хвилин і 47 секунд.
 

 

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 553