Як українці автомобіль обирають? Машина для нас залишається розкішшю, а не просто засобом пересування. Тож при виборі транспорту враховуються не тільки смаки та вподобання щодо авто а й потреби та можливі межі його експлуатації. Отже головні ознаки, за якими наш співвітчизник робить вибір - це якість, надійність, комфорт, безпечність, доступність сервісу, а також репутація виробника. Не останню роль останнім часом відіграє економічність та захист довкілля. Хоча об’єм багажника, напевно, назавжди залишиться однією з головних умов під час вибору автівки.
 

 
Індійським компаніям не дають спокою лаври Tata Nano. Автовиробник Mahindra & Mahindra також планує створити найдешевший у світі кросовер. Новий автомобіль розроблятимуть спільно із корейською компанією SsangYong, і він отримає цінник від 10-ти до 12-ти тисяч американських доларів. Випуск дешевого кросовера прогнозований: у даний час в Індії спостерігається справжній бум кросоверів і позашляховиків, а можливі конкуренти коштують дорожче. Цікаво, що поки весь світ говорив про Tata Nano, в Україні була набагато краща "Таврія", вартістю близько трьох тисяч доларів. І зараз, коли Mahindra тільки збирається випускати бюджетний кросовер, у наших салонах можна знайти ВАЗ-21214 (колишню "Ниву") за подібною ціною.
 

 
В Україні стартує продаж нового автомобільного бренду з Великобританії - Морріс Гараж. Прем'єрою в Україні стане новий автомобіль укузові седан - MG 550. Торгова марка MG була зареєстрована в Британії у 1924-му році. Кілька років Моріс Гараж перебувала в складі BMW, а у 2005-му році її перекупив найстаріший автовиробник Китаю - компанія NAC, які пізніше об*єдналися з корейцями. У результаті цього року на ринку Великобританії з'явилася перша за 16 років абсолютно нова модель Морріс Гараж - Ем Джі 6.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 828