Автовиробники всього світу зараз намагаються обладнати свої машини автоматичним керуванням, але на серійних моделях таких технологій поки що не побачиш. Концерн Audi прагне бути першим, хто встановить систему автопілоту на нове покоління представницької моделі A8.

Audi начнет собирать машины в РФ ради чиновников

На ринок новинка повинна вийти у 2016 році. Головна відмінність автопілоту від Audi – його низька вартість. Але це поки що тільки обіцянки. Система використовуватиме два радари, вісім ультразвукових сенсорів і ширококутну камеру. Техніка самостійно зможе вести машину без втручання людини на швидкостях до 60-шістдесяти кілометрів за годину.

Mercedes-Benz не составит конкуренцию Audi A1

До того власникам Audi А8 не доведеться думати, як припаркувати транспорт у потрібному місці. Але основним призначенням автопілота буде зниження стресу під час маневрування у заторах і паркуючись, там, де найчастіше трапляються ДТП через нервування водія. Основними ринками збуту седана з автопілотом стануть Сполучені Штати і Японія.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: автомобили audi новинка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2944
Загрузка...
Загрузка...