Дивовижний концепт-кар, який випередив свій час більше ніж на півстоліття створив у 1938-му спадкоємець відомого виробника кетчупу - дизайнер Раст Хайнц. Проте навіть через 70 років модель Phantom Corsair так і не потрапила у серійне виробництво. На створення діючого прототипу витратили 24 тисячі доларів. Великий корпус і шасі, ідеальні плавні лінії  – усі деталі у автомобілі були добре продуманими.

Концепт Acura став причиною війни у соцмережах

У концепт-карі передній привід, електричне перемикання передач,  двигун V8, а корпус виготовили з молібденової сталі. Максимальна швидкість, яку розвивав цей автомобіль, - 180 кілометрів за годину. Машина була досить прогресивною для свого часу. Наприклад, для шумоізоляції використали пробку і натуральний каучук, у ній відсутні підніжки і дверні ручки (відкривання дверцят здійснюється за допомогою кнопок зовні і зсередини салону).

Появились первые фотографии "седьмого" Volkswagen Golf

А потрапити Phantom Corsair у серійне виробництво завадила смерть творця. Він пішов з життя у віці 25 років. Продавати автомобілі думали за ціною від 12,5 (дванадцяти з половиною) до 15 (п’ятнадцяти) тисяч доларів. Зараз машина виставлена в Національному автомобільному музеї міста Ріно, штат Невада.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: автомобили продаж кетчуп
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3392