У Нігерії жити стало краще. Принаймні, там з'явилися люди, які можуть собі дозволити супердорогі машини. Німецький автовиробник Porsche швидко зорієнтувався у ситуації й відкрив свій дилерський центр в країні у місті Лагос.

Майкл Вагнер, бренд-менеджер Porsche:  «Ми вважаємо, що Нігерія - це один із найбільш витончених ринків збуту для нас. Ми розраховуємо, що наша продукція обов’язково знайде тут свого покупця».

Наразі до Лагоса вже відправили двадцять моделей Porsche, зокрема й новий Карера 911. У дилерській мережі прогнозують: товар продаватиметься добре. Навіть попри те, що дороги в Нігерії для таких автомобілів не пристосовані.  

Джордж Віллз, менеджер Porsche:  «Тут усе інакше. Приміром, у Великій Британії дилерські центри Porsche стоять за двадцять кілометрів один від одного. А тут – один на всю країну. Це означає, що у нас ще куди розвиватися».

Середня вартість Porsche в Нігерії - 130 тисяч доларів. Адміністрація компанії не сумнівається, що попит на авто класу люкс буде. Адже Нігерія - один із найбільших виробників нафти в світі. А економіка  країни найшвидше розвивається. Тож, у керівництві Porsche вже планують відкрити другий дилерський центр.

Антоніна Шешеня, Телеканал UBR.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 580