У ці вихідні у Лос-Анжелесі відкриють один із найбільших автосалонів світу. Тут представлять понад 20 прем'єр і 9 нових концепт-карів. Для преси автошоу вже стартувало. Організатори запропонували попередній огляд новинок.

У Лос-Анжелесі відкриють найбільший автосалон. Світові гіганти демонструватимуть новинки. Зокрема, проведуть презентацію BMW-i8. Це концептуальний гібрид із півторалітровим двигуном турбо. Саме цього красеня запланували показати у пригодницькому фільмі "Місія нездійснЕнна: таємний протокол". Тому відповідно до задуму німецького автовиробника на презентації з машини виходить голлівудська зірка. Одна з головних акторок фільму Паула Паттон.

Людвіг Віліш Президент автомобільної компанії BMW: «Я вас запевняю, BMW – це не тільки родзинка шоу, а й машина, яка заполонить американські дороги. Наші гібриди мають велике майбутнє.  

BMW-і3 і BMW-і8  з'являться у продажу в 2013 -2014-му роках. Їхнім суперником стане Audi R8 GT Чпайдер. Цей кабріолет привернув увагу великої кількості прихильників модного дизайну.

А ось Шевроле у Лос-Анжелесі демонструватиме Camaro ZL-1, який має потужність  580 кінських сил. 

КРІС ПЕРРІ Віце-президент автомобільної компанії Chevrolet : «Наша мета - надати різні варіанти авто для різних людей. Ми більше не зосереджуємося на одному конкретному автомобілі».

Водночас, організатори заявляють: цього року автосалон скерували у першу чергу на демонстрацію досягнень у сфері зелених технологій.

 

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 374