Вони разом уже майже півстоліття - старе Вольво та його хазяїн. За цей час встигли об'їхати ледь не всю земну кулю та встановили світовий рекорд. Машина проїхала майже 5 мільйонів кілометрів. Подробиці дивіться далі.

Ось це червоне Вольво на американських дорогах вже 48 рік поспіль. Колишній вчитель Ірвін Гордон купив авто трохи більше ніж за 4 тисячі доларів. Відтоді вони нерозлучні. За півстоліття машина проїхала майже 5 мільйонів кілометрів. У 2002 році залізний кінь Гордона потрапив до Книги Рекордів Гінеса за найбільший у світі пробіг. Його результат досі ніхто не перевершив.

Дивіться також: Компанія Вольво відсвяткувала 85-річчя своєї першої моделі

Ірвін Гордон, власник автівки: "Коли був перший мільйон кілометрів, мене запитали: Що я робитиму з машиною? Я відповів: поїду завтра на роботу. Коли  досягнув третього мільйона,  знову поцікавились. Моя відповідь була незмінна: поїду завтра на роботу. Тепер я на пенсії, а пробіг машини наближається до п'яти мільйонів. Та в мене таке відчуття, що завтра я знову сяду за кермо".

Дивіться сюжет: Volvo захистить від ДТП

Двигун у машини - рідний. З 1966 року його тільки двічі ремонтували. На своєму авто Гордон об'їздив ледь не увесь світ, щоб продемонструвати свого  рекордсмена.

Ірвін Гордон, власник автівки: "Під час подорожі я зустрів багато хороших людей, у мене безліч друзі в усьому світі - від Австралії до Європи. Це був найнеповторніший досвід за всі 46 років".

Інколи друг на колесах примушує хазяїна нервувати. Особливо у спекотні дні - тоді серце машини відмовляється працювати. Однак Гордон запевняє: все одно не поміняє старе добре Вольво на жоден супер-кар.  

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: автомобиль рекорд вольво
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1453