ДАІ працює над Правилами Дорожнього Руху. На сьогодні вже чітко визначено, що водій не зобов*язаний мати при собі свідоцтво про спільну власність на авто, більше не потрібні також довіреність, маршрутний лист та документи на вантаж. Позичити машину власник може, лише передавши техпаспорт. Водій повинен надати можливість перевірки технічного стану машини з використанням спеціальних пристроїв, але лише в тому випадку, якщо авто підлягає обов’язковій перевірці технічного стану. Ну і, нарешті, водії та пасажири скутерів повинні їздити у шоломах.
 

 
Аукціонний дім Bonham's виставив на торги лімузин Cadillac Fleetwood 1955-го року, який належав Елвісу Преслі. Організатори сподіваються отримати за цю машину від 100 до 150-ти тисяч доларів.
Восьмимісний Cadillac Преслі придбав у січні 1956-го року і перефарбував зі світло-блакитного у чорний колір. За винятком "нерідного" забарвлення, машина є повністю стандартною. У 1955 році випустили 1075 седанів Cadillac Fleetwood. У машині є "рідне" запасне колесо, балонний ключ і домкрат. У 90-ті роках минулого століття авто було експонатом музею Елвіса Преслі. Аукціон відбудеться 12-го листопада в Каліфорнії.
 

 
Компанія Audi запустить у серію нещодавно представлений концепт електричного міського автомобіля Urban. Загалом планують випустити 999 екземплярів, причому вартість кожної машини складе близько 9-ти тисяч 999-ти євро. На конвеєр новинка потрапить у 2013-му році. Доступ у салон автомобіля здійснюється через задню кришку дверей, а дах може рухатися, перетворюючи автомобіль на кабріолет. Завдяки цьому пасажири сидітимуть у шаховому порядку.  Як заявляють в Audi, з нуля до 64-х кілометрів на годину Urban зможе прискорюватися за 6 секунд. При цьому максимальна швидкість електромобіля складе 96 кілометрів на годину.
 

 
Цього року виповнилося 90 років із дня виникнення першої дорожньої розмітки – пішохідної зебри. Вперше її було нанесено впоперек дорожнього полотна в Англії. Це мало привертати увагу водіїв та скоротити кількість наїздів на пішоходів. Новинка виявилася настільки вдалою та ефективною, що незабаром досвід британців запозичили в усьому світі. А найвідоміший пішохідний перехід знаходиться у Великій Британії на вулиці Еббі Роуд у Лондоні. Саме тут форсували дорогу легендарні «Бітлз», знімаючись для обкладинки нової платівки, яка так і називалася - Abbey Road. Перехід визнано культурною цінністю національного значення та охороняється державою.
 
 
 

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 617